Registracijos įvykio mokėjimo plano sudarymas

English Slovenčina Russian Čeština Lithuania

Visiems dalyviams, užsiregistravusiems į išvyką, stovyklą ir pan. per „Registraciją“, administratorius / mokytojas, kuris sukūrė registracijos veiksmą, gali priskirti mokėjimo planą.

Kairiajame meniu pasirinkite „Bendravimas“. Tada „Registracija“ ir „Tvarkyti veiksmus“.

Pasirinkite konkretų veiksmą, spustelėkite tris taškus ir pasirinkite „Mokėjimo planai“.

Sistema perjungiama į „Mokėjimų“ modulį - „Mokėjimo planų“ dalį.

Galima pasirinkti iš trijų variantų:

• Atskiras kiekvieno tikslo mokėjimo planas - mokėjimo planų skaičius atitinka tikslų skaičių. Naudokite šią parinktį, jei yra tik vienas ar du tikslai. Jei tikslų yra daug, ši parinktis mokėjimų planus paverstų klaidinančiais.

• Vienas mokėjimo planas su modifikacijomis kiekvienam tikslui - pasirinkite šią parinktį, jei veiksmas turi kelis tikslus, o dalyviai gali pasirinkti tik vieną tikslą. Mokėjimai skirtingiems tikslams gali būti skirtingi. Dalyviai bus priskiriami atsižvelgiant į pasirinktą tikslą.

• Vienas mokėjimo planas su mokėjimu už kiekvieną tikslą - pasirinkite šią parinktį, jei veiksmas turi kelis tikslus, o dalyvis gali pasirinkti kelis tikslus. Dalyvis moka ne daugiau kaip vieną mokėjimą, neatsižvelgiant į pasirinktų tikslų skaičių.

Pavyzdys:
    Registracija į slidinėjimo treniruotę, turinčią tris tikslus - slidinėjimas su slidėmis, kalnų slidinėjimas ir snieglenčių sportas. Mokėjimas už kalnų slidinėjimą ir snieglenčių sportą yra vienodas - 120 €, o už slidinėjimą su slidėmis - 90 €.

Administratorius turi tris mokėjimo plano sudarymo būdus:
    a) kiekvieno tikslo atskiro mokėjimo plano sudarymas: Slidinėjimo treniruotė - slidinėjimas su slidėmis, Slidinėjimo treniruotė - kalnų slidinėjimas ir Slidinėjimo treniruotė - snieglentės.

b) vienas mokėjimo planas už slidinėjimo treniruotę su trimis modifikacijomis, skirtoms atskiriems tikslams (rekomenduojama). Kadangi kiekvienas mokinys gali pasirinkti tik vieną tikslą, mokiniui bus paskirta tik viena mokėjimo plano modifikacija.

c) vienas mokėjimo planas už slidinėjimo treniruotę, tačiau mokiniaii gali pasirinkti kelis tikslus ir tokiu būdu jiems bus priskirta daugiau mokėjimo plano modifikacijų.

Jei kiti dalyviai užsiregistruos į slidinėjimo treniruotę, administratorius gali tiesiog atnaujinti dalyvių sąrašą - pasirinkti „Perrašyti mokėjimo planą pagal faktinius įvykio rezultatus“.

Daugiau informacijos apie mokėjimo planus ir jų pakeitimus galite rasti šiose instrukcijose:

Mokėjimo plano sukūrimas
    Mokėjimo planų pakeitimai (modifikacijos)