flag EduPage - české špecifiká - Elektronická triedna kniha

Ako si môže žiak/rodič zistiť percentuálnu dochádzku z predmetu?

Ak škola používa ETK, tak si žiak/rodič môže zistiť svoju percentuálnu dochádzku z predmetov po prihlásení do svojho konta a kliknutím na "Moje docházka - Docházka předmety":

Tieto údaje v percentách sa vždy vypočítajú k určitému dátumu, čiže sa môže stať, že práve keď si ich žiak/rodič bude prezerať, tak môžu byť vypočítané napr. k včerajšiemu dátumu. Dátum, ku ktorému sú údaje vypočítané je zobrazený v spodnej časti dialógového okna.

Presné zistenie percentuálnej dochádzky z daného predmetu môžete poskytnúť triedny učiteľ/ admin.

ViewsViewsViewsViewsViewsViewsViewsViewsViewsViewsViewsViewsViewsViewsViewsViewsViewsViewsViewsViewsViewsViewsViewsViewsViewsViewsViewsViewsViewsViewsViewsViewsViews