Mokytojai mokinių grupėse keičiasi. Kaip sukurti kursą?

English Slovenčina Deutsch Russian Čeština Lithuania Hebrew Thai

Gali kilti dvi skirtingos situacijos:

a) Moksleiviai turi mokymus, kuriuos veda trys skirtingi mokytojai. Mokytojai moko mokinių grupes pakaitomis. Kiekvienas mokytojas vadovaujasi savo mokymo planu.

Tokiu atveju kiekvienas mokytojas turi atskirą kursą kiekvienai moksleivių grupei. Daugiau informacijos: =hodiny odborného výcviku, zatial neprekladať

b) Yra dvi klasės. Anglų kalbos pamokoms moksleiviai skirstomi į tris grupes. Juos moko trys skirtingi mokytojai. Grupių mokytojai dėsto pakaitomis, bet jie laikosi to paties plano kiekvienai grupei.

Kaip sukurti kursus?

Kadangi visi mokytojai toje pačioje grupėje vadovaujasi tuo pačiu mokymo planu, rekomenduojame sukurti vieną kursą kiekvienai studentų grupei. Kursas bus bendras visiems trims mokytojams. Visi jie turės prieigą prie to paties mokymo plano.