Duomenų perkėlimas į naujus mokslo metus

English Slovenčina Deutsch Polish Russian Čeština Lithuania Hebrew Thai

„Edupage“ serveryje duomenys apie moksleivius kiekvieniems metams saugomi atskirai. Mokslo metams pabaigos ar atostogų metu moksleivius reikia perkelti į naujus mokslo metus. Tai gali padaryti administratorius pasirinkęs „Pagrindinės mokyklos informacija - pagrindiniai mokyklos duomenys“

Eikite į „Mokiniai“ ir pasirinkite „Importuoti į naujus mokslo metus“:

(Pastaba: jums gali reikti pereiti į naujus mokslo metus su kalendoriaus mygtuku).

Naujame lange matysite savo klasių sąrašą praėjusiais mokslo metais. Spustelėkite „Pridėti“, jei norite perkelti klasę į kitus mokslo metus. Galima perkelti ir tos klasės mokinius. Taip pat turėsite galimybę įvesti naują klasės pavadinimą.

Rekomenduojama tai padaryti mokslo metų pabaigoje.

Jei perkeliate kai kuriuos mokinius / klases į naujus metus per klaidą, galite juos ištrinti mygtuku „Ištrinti“ apačioje.

Taip pat galite įtraukti naujus mokinius į mokslo metus rankiniu būdu, naudodami mygtuką „Naujas įrašas“.