Mokėjimų iš banko išrašo importavimas

English Slovenčina Deutsch Russian Lithuania Hebrew Thai

Mokėjimų modulis leidžia importuoti mokėjimus iš elektroninio banko sąskaitos išrašo. Tada mokėjimus galima priskirti moksleiviams.
Susisiekite su mumis, jei jūsų banko nėra mūsų palaikomų bankų sąraše. Mes jį įtrauksime.

Norėdami importuoti mokėjimus iš banko išrašo, spustelėkite „Pridėti mokėjimus“ ir pasirinkite „Importuoti - banko išrašas“.

Pasirinkite savo banką ir vieną iš palaikomų banko ataskaitos formų. Paspauskite mygtuką „Pasirinkti failą“.

Savo kompiuteryje raskite atitinkamo formato banko išrašą.

Norėdami importuoti mokėjimus iš banko išrašo į sistemą, paspauskite mygtuką „Importuoti“.

Importuoti mokėjimai bus rodomi skiltyje „Mokėjimai“.

Importavimo metu sistema tikrina atskiras operacijas ir neleidžia du kartus importuoti to paties mokėjimo.
Importuojant mokėjimus, sistema neperrašo jokių duomenų, ypač ID kodo , net jei ID kodas neteisingas (sistema negalėtų identifikuoti tų pačių mokėjimų importo metu).

Taip pat žr.: - Mokėjimų modulio vadovo temų sąrašas