Ako podať Zápisný lístok na stravovanie s Návratkou - obedy

Zápisný lístok vypĺňa zákonný zástupca, ktorý chce prihlásiť svoje dieťa na stravovanie.
Súčasťou Zápisného lístka je Návratka - rodič môže požiadať o dotáciu na stravu.

Zákonný zástupca dieťaťa môže požiadať o dotáciu na stravu formou Zápisného lístka s Návratkou.
Ak to váš školský administrátor povolí, Zápisný lístok na stravovanie s Návratkou k žiadosti o dotáciu na stravu môžete podať elektronicky cez EduPage zo svojho rodičovského konta.

Spraviť tak môžete aj cez EduPage mobilnú aplikáciu.
Na úvodnej obrazovke kliknite na 'červené plus' alebo na tehličku 'Žiadosti/Vyhlásenia'.
Kliknite na 'Žiadosť/Vyhlásenie' a vyberte Zápisný lístok na stravovanie s Návratkou.
Zvoľte školský rok, pre ktorý Zápisný lístok s Návratkou podávate.
Ak si chcete požiadať o dotáciu na stravovanie formou Návratky, zvoľte možnosť 'žiadam o poskytnutie dotácie na stravu na dieťa'.
Vyplňte ročník, ktorý bude Vaše dieťa v školskom roku, ku ktorému Zápisný lístok podávate, navštevovať.
(Ak podávate Zápisný lístok na budúci šk. rok napr. v júni, kedy dieťa navštevuje 4.ročník, potom zvoľte 5. ročník)
Zadajte číslo účtu.
V hornej časti obrazovky stlačte "Podať novú žiadosť/vyhlásenie". Vaša žiadosť bude odoslaná škole.

Žiadosť je rovnako možné podať aj po prihlásení sa z webu:
Zvoľte modul 'Žiadosti / Vyhlásenia'.

Kliknite na 'červené +'

a vyberte si zo zoznamu žiadostí a vyhlásení.

Zvoľte školský rok, pre ktorý Zápisný lístok s Návratkou podávate.

Zvoľte možnosť žiadam/nežiadam o poskytnutie dotácie na stravu a vyberte ročník, ktorý bude v zvolenom školskom roku dieťa navštevovať.

Uveďte číslo účtu.
Stlačením tlačidla 'Uložiť' potvrdíte a odošlete žiadosť.

Ak máte na škole viac detí, Návratku / Zápisný lístok je potrebné podať za každé dieťa zvlášť.