Prihlásenie - žiak

English Slovenčina Russian Lithuania Hebrew

Žiak - Ako sa prihlásim do mobilnej aplikácie EduPage?

Prihlasovacie údaje do EduPage žiaci dostanú od triedneho učiteľa obvykle na začiatku školského roka na taktomto papieriku:

Toto sú prihlasovacie údaje žiaka na tzv. školské konto. Prihlasovacím menom žiaka na školské konto je obvykle MenoPriezvisko a heslo je reťazec znakov, ktorý vygeneroval systém.

Žiak si do prehliadača zadá názov EduPage stránky, v tomto prípade greenlearn.edupage.org a prihlási sa týmito prihlasovacími údajmi.

Rovnako sa žiak môže prihlásiť do EduPage cez mobilnú aplikáciu EduPage. Mobilná aplikácia EduPage

Ak si žiak chce zmeniť heslo do EduPage, neodporúčame ho meniť na školskom konte. Ak by nové heslo zabudol, ohľadom zmeny hesla je potrebné kontaktovať školského administrátora aScAgendy.

Odporúčame vytvoriť si tzv. osobné konto, kde prihlasovacím menom bude e-mailová adresa. Výhodou osobného konta je, že ak používateľ zabudne heslo, systém EduPage mu pošle emailom link pre obnovenie hesla. Osobné EduPage konto - ako si ho vytvoriť?

Zabudol som heslo do EduPage - ako ho zistím?