Krok 2 - kódy vytlačte a dajte ich žrebovať respondentom

Wellbeing a autoevalvácia školy, Anonymný dotazník, anonymné kódy, kartičky s anonymnými kódmi

V module Anonymný dotazník ste už pridali anonymný prieskum pre vašich učiteľov, žiakov alebo rodičov:
Krok 1 - vyberte dotazníky a vygenerujte anonymné kódy

Pre tento pridaný prieskum vznikla v module nová kachlička. V nej stlačte tlačidlo Vytlačiť kartičky s kódmi:

Vygeneruje sa tlačová zostava pre všetky vygenerované kódy.

Jedna kartička je určená pre jednu osobu. Obsahuje jeden anonymný kód, ktorým si respondent vie otvoriť a odovzdať všetky dotazníky v tomto prieskume.
Na kartičke je ďalej uvedený dátum, dokedy je možné jednotlivé dotazníky vyplniť, názov stránky kde sa dotazníky nachádzajú a ostatné základné informácie :

Kartičky vytlačte a rozstrihajte. Zložte ich tak, aby kód nebol viditeľný. Zložené kartičky dajte potom spolu do jednej schránky na žrebovanie.

Pozor! do jednej schránky na žrebovanie dajte kartičky len pre jeden prieskum, aby sa nepomiešali kódy pre rôzne prieskumy a rôznych respondentov.

Poznámka: ak prieskum pre žiakov alebo rodičov vytvárate pre viac tried naraz, rozdeľte kartičky s kódmi do viacerých osudí, samostatne pre každú triedu.

Vytvorte priestor napríklad na pedagogickej porade, na triednom aktíve s rodičmi, na triednickej hodine,... a umožnite respondentom anonymne si vyžrebovať svoj kód z osudia tak, aby nikto iný ich kód nevidel.
Kódy neposielajte respondentom mailom, aby ste neporušili koncept anonymity.

Krok 3 - respondent vyplní dotazník

Špecifiká pre dotazníky "Wellbeing a autoevalvácia školy"
Viac návodov: Anonymný dotazník