Kto môže vidieť, upraviť a zmazať informáciu k žiakovi?

Deutsch Čeština

Zdravotnú informáciu z doporučenia: Ako zadať zdravotnú informáciu žiakovi? alebo inú informáciu k žiakovi môže vidieť:
1) učiteľ žiaka = každý učiteľ podľa rozvrhu a suplovania cez svoju triednu knihu pri zapisovaní chýbajúcich môže vidieť/upraviť informáciu o žiakovi po kliknutí na ikonku. Zobrazí sa okno, ktoré sa po 2 minútach automaticky zatvorí, ak ho učiteľ zabudne zatvoriť:

2) triedny učiteľ môže vidieť informácie žiakov svojej triede buď cez triednu knihu učiteľa, triednu knihu svojej triedy alebo môže informáciu upraviť a zmazať cez Agendu Online v položke "ostatní - Informace k žákovi":

Triedny učiteľ vidí len informácie o žiakoch, ktorým je triedny alebo ktoré ako autor zadal.

3) netriedny učiteľ ak nemá prístup k Agende online môže cez bočné menu Agendy Online - informace k žákovi vidieť/upraviť/zmazať zoznam všetkých informácií k žiakom, ktoré zadal:

Ak netriedny učiteľ zadá informáciu k žiakovi a opraví ju triedny alebo administrátor, tak už potom pôvodný autor informácie nemôže upraviť nič v tejto informácii. Môže to upravovať len ten, kto ju posledný zmenil, samozrejme admin môže vždy robiť všetko.

4) administrátor alebo učiteľ s právom na administráciu modulu informácii o žiakovi
môže vidieť informácie o všetkých žiakovi v triednej knihe triedy alebo cez Agendu Online v položke "ostatní - Informace k žákovi".

Právo na administráciu modulu informácie k žiakovi