Učiteľ - Ako zadám, odchody ktorých detí z ŠKD chcem spravovať. Možnosti výberu.

Slovenčina Deutsch Čeština

Žiakov, odchody ktorých učiteľ/vychovávateľ spravuje, je možné si vybrať z týchto možností:

1. Elektronická triedna kniha: zvolením tejto možnosti budete môcť spravovať odchody všetkých žiakov, s ktorými máte hodinu v ETK od tohto momentu až do skončenia vyučovania v daný deň. (Týka sa žiakov tried, u ktorých je povolené vyzdvihovanie cez EduPage)

2. Vybrať hodinu: ak chcete spravovať odchody žiakov, ktorí navštevujú vybranú hodinu (napríklad ŠKD - III. ročník).

3. Vybrať študentov: túto možnosť zvoľte, ak spravujete odchody iba niektorých žiakov či žiakov rôznych tried a nemáte pre zvolenú skupinu vytvorenú hodinu.
Je možné spravovať odchody všetkých žiakov alebo len niektorých tried či niekoľkých žiakov.
Učiteľ - Ako aktivovať Vyzdvihovanie iba u konkrétnych žiakov

Viac návodov k modulu:Vyzdvihovanie zo školy