Žiadosť o povolenie nákupu

Slovenčina Čeština

Ak to váš školský administrátor povolí, ako učiteľ môžete podávať žiadosť o povolenie nákupu potrebných pomôcok.

Stlačte tlačidlo Štart v ľavom hornom rohu a z obľúbených položiek vyberte Žiadosť:

Vyberte si konkrétny typ žiadosti,

vyplňte názov tovaru, ktorý chcete nakúpiť, jeho orientačnú cenu, plánovaný približný termín nákupu a uložte žiadosť uložte:

Po potvrdení tlačidlom „Uložiť“ bude žiadosť zaradená do zoznamu žiadostí čakajúcich na schválenie. Vašu žiadosť a jej aktuálny stav v procese schvaľovania si môžete skontrolovať v sekcii Moje žiadosti v stĺpci Stav.

O schválení alebo zamietnutí žiadosti budete rovnako informovaný aj správou či už vo webovej aplikácii, alebo v mobilnej aplikácii na vašom smartfóne.

Po schválení žiadosti o povolenie nákupu a zrealizovaní nákupu si môžete podať žiadosť o preplatenie nákupu. Návod, ako si podať túto žiadosť nájdete tu:
Žiadosť o preplatenie nákupu