Modul Vyzvedávání ze školy

Slovenčina Deutsch Čeština

Modul 'Vyzvedávání ze školy' je určen k vyzvedávání dětí ze školní družiny (ŠD) v odpoledních hodinách.

- Učitel / vychovatel na začátku aktivuje Vyzvedávání pro daný den.

- Rodič zašle elektronickou žádanku o vyzvednutí. Učinit tak může pouze ze svého rodičovského účtu a po zadání jím vytvořeného speciálního hesla / vzoru. Zasláním notifikace rodič informuje, že pro dítě přijde přibližně za 10 minut.

- Vychovatel obdrží oznámení a může dítě poslat připravit se na odchod, převléknout se, sbalit si věci a přesunout se na vrátnici.

- Rodič si připravené dítě převezme a potvrdí, že tak již učinil.

Výhody využívání modulu:
- rodiče nečekají v prostorách školy, až se dítě sbalí
- vrátný / služba nemusí hledat žáka či zjišťovat, u kterého učitele / vychovatele se žák právě nachází
- rodič šetří čas, při jeho příchodu je již dítě připraveno k odchodu
- učitel ve ŠD vidí, kdo bude odcházet v dohledné době, nezačíná tak novou výchovnou činnost, dítě má příp. čas aktivitu dokončit či odložit si pomůcky
- škola vidí, že si rodič dítě již bezpečně převzal

Více informací o tom, jak administrátor povolí elektronické vyzvedávání ze školy, naleznete zde:
Jak povolit používání funkce Vyzvedávání ze školy / Prvotní nastavení

Více návodů k modulu: Vyzvedávání ze školy