Jak přidělit žákům test Matematického klokana z předešlých ročníků?

Do EduPage sme so súhlasom organizátorov súťaže Matematický klokan CZ vložili súťažné testy z predchádzajúcich ročníkov. Môžete ich prideliť žiakom, aby sa na súťaž lepšie pripravili.

Po prihlásení sa do EduPage zvoľte hodinu matematiky. Kliknite na záložku Standardy. Tu si rozbaľte priečinok Soutěže a testování.

Vyberte vhodnú kategóriu Matematického klokana. Zaškrtnite Oficiální testy prístušnej kategórie. Zobrazia sa testy, ktoré sú k danej kategórii k dispozícii. Pri teste, ktorý chcete žiakom prideliť, kliknite na ikonu Prideliť materiál.

Zvoľte triedu a zaškrtnite "Na online písomku".

Aby ste simulovali podmienky rovnaké ako budú na súťaži, nastavte žiakom čas na riešenie testu 60 minút.
Ak chcete, aby žiaci ihneď po skončení testu videli vyhodnotenie svojich odpovedí, zaškrtnite zobrazené nastavenie.

Kde si môže učiteľ pozrieť výsledky žiakov z testu alebo online DÚ?

Viac návodov: Matematický klokan - CZ