Žák - jak budu soutěžit?

súťaže

Slovenčina Čeština

Žáky zaregistruje do soutěže pověřený učitel na škole přes EduPage. Registrací se žákovi vygeneruje soutěžní kód, který žák vidí v EduPage v modulu Soutěže. Pověřený učitel obvykle rozešle žákům soutěžní kódy přes EduPage.

Žák si může spustit soutěžní test přímo přes EduPage takto:
Po přihlášení do EduPage klikne na hlavní obrazovce na dlaždici Soutěže.

Zde žák vidí informace ke konkrétní soutěži. V čase konání soutěže si přímo tlačítkem „Začít soutěžit“ může žák spustit soutěžní test.

Pokud žák nemá přístup k počítači, může si spustit soutěžní test také v mobilní aplikaci:

Druhý způsob, jak si spustit soutěžní test, je přes stránku
omg.edupage.org
nebo pro další soutěže souteze.edupage.org , kde žák zadá svůj soutěžní kód a stiskne tlačítko Start. Na této stránce se nacházejí také pokyny ke konkrétní soutěži, které je dobré si přečíst ještě před spuštěním testu.

Pokud se žákovi během testu vypne počítač nebo se vybije tablet, může test znovu spustit přes
omg.edupage.org
nebo souteze.edupage.org .

Je třeba znovu zadat soutěžní kód. Pokud žák znovu spustí test na stejném počítači, systém nabídne návrat k zadaným odpovědím. Pokud test spustí na jiném počítači, systém rovněž nabídne obnovení odpovědí, tyto však mohou být o něco starší, například minutu nebo dvě před vypnutím původního počítače (zařízení).

Čas však začne soutěžícímu plynout od prvního spuštění testu.

Viac návodov: Soutěže