Domácí kola olympiád - přehled

Slovenčina Čeština

Přes EduPage můžete zrealizovat i domácí kola olympiád, kde žáci řeší zadané úlohy sami doma a svá řešení mají doručit pověřenému učiteli do daného termínu.

1. Zadání domácího kola nemusíte žákům tisknout, jsou připravena i v EduPage a žáci se k nim dostanou v modulu Soutěže ve svém EduPage účtu. Žáky není třeba předem registrovat ani zasílat kód. Registrace se vytvoří automaticky po prvním nahlédnutí žáka do zadání domácího kola v jeho EduPage.

2. Po vyřešení žáci nahrají své řešení úlohy přímo do EduPage:
Žák - řeším domácí kolo MO. Kde najdu zadání a jak odevzdám své řešení?

3. Nahrané soubory uvidíte hned v modulu Soutěže v části Průběh soutěže. Řešení úloh tedy žák nemusí odevzdat už jiným způsobem:
Učitel - kde uvidím odevzdaná řešení domácího kola soutěže?

4. Vypracované úlohy domácího kola svých žáků opravte, obodujte a zapište do EduPage:
Ako zadám žiakom vlastné dodatočné body za jednotlivé časti v školskom (domácom) kole súťaže?

5. Po zapsání bodů se zobrazí v EduPage průběžná výsledková listina domácího kola:
Kde vidím priebežnú výsledkovú listinu pre naše školské kolo súťaže?
V kalendáři vidíte, dokdy musíte domácí kolo vyhodnotit a zapsat žákům jejich body.
Kde nájdem kalendár s termínmi jednotlivých súťaží a kôl?

6. Po ukončení domácího kola v EduPage potvrdíte postup do dalšího kola:
Ako zaregistrujem postupujúceho žiaka do vyššieho kola súťaže cez výsledkovú listinu?

7. O dalších krocích budete včas informováni přes EduPage zprávu. Nastavte si ve vašem školním EduPage notifikace, abyste dostali aktuální informace o soutěži, a nastavte pro organizátory soutěže kontaktní osobu:
Jak si nastavím soutěže a kategorie, o kterých chci dostávat notifikace?
Jak zadám pro soutěž kontaktní osobu pro organizátory a pro žáky?

Viac návodov: Soutěže