Jak poslat žákům soutěžní kódy a informace o soutěži?

soutěže, informovat soutěžící

Slovenčina Čeština

V seznamu soutěžících klikněte na Informovat soutěžící, čímž rozešlete vybraným žákům soutěžní kód a základní informace k soutěži.

Zprávy, které se registrovaným žákům odešlou, se vám zobrazí ještě před odesláním v novém okně:

Zde můžete nastavit, které informace bude zpráva obsahovat, a dokonce můžete přidat na konec i svůj vlastní krátký text. Když jste se zprávou spokojeni, potvrďte její odeslání vybraným soutěžícím:

Poznámka: U soutěží s online testem, pokud je ještě příliš brzy před soutěží, je možné informovat soutěžící až tehdy, když organizátoři určí přesný časový rámec pro online test – aby soutěžícím přišly správné informace.

Žákovi i jeho rodiči přijde do EduPage nová Zpráva v takovéto podobě:

Zprávu se soutěžním kódem a informacemi můžete žákovi tímto způsobem poslat i opakovaně. Doporučujeme například den před soutěží, aby nezapomněl se do soutěže zapojit.

Žáci, které jste již zaregistrovali do některého kola v soutěži, také uvidí soutěžní kód a informace pod dlaždicí Soutěže v záložce Moje soutěže.

Poznámka: Pokud vaši žáci (např. z nižších ročníků ZŠ) ještě nepoužívají mobilní aplikaci, můžete jim vytisknout a předat jejich soutěžní kód v tištěné podobě: Jak vytisknout soutěžní kódy pro žáky?

Žák - jak budu soutěžit?

Viac návodov: Soutěže