Jak mohou soutěžit žáci, kteří běžně nepoužívají účet v EduPage?

Slovenčina Čeština

Aby mohli žáci soutěžit, nemusí znát své přihlašovací údaje do EduPage, dokonce ani nemusí mít vytvořený účet v EduPage.

Učitel žáky zaregistruje, vytiskne a rozdá jim v den soutěže soutěžní kódy a žáci si mohou spustit soutěžní test přes soutěžní stránku souteze.edupage.org zadáním svého soutěžního kódu.

Jak vytisknout soutěžní kódy pro žáky?
Jak se k online soutěži připojí žák, který nemá přístup do EduPage?

Učitel také může rozeslat kódy přes EduPage. Zpráva se soutěžním kódem a informacemi přijde i do rodičovského účtu. Jak poslat žákům soutěžní kódy a informace o soutěži?

Učitel také může rozeslat kódy přes EduPage. Zpráva se soutěžním kódem a informacemi přijde i do rodičovského účtu. Pokud žák účet používá, může si soutěžní test spustit přímo přes EduPage. Žák - jak budu soutěžit?

Rodiče mohou za své děti také projevit zájem o soutěž: Žiak - ako môžem prejaviť záujem o konkrétnu súťaž?

Žáci si přes rodičovský účet mohou také vyzkoušet úlohy z předchozích ročníků soutěže:

Žák - jak si vyzkouším ukázkové otázky z minulého ročníku?

Jak zaregistrovat žáky do prvního kola soutěže?

Viac návodov: Soutěže