Jak naimportovat údaje do EduPage?

Slovenčina Čeština

Aby bylo možné registrovat žáky do soutěží, je nutné naimportovat tyto údaje do EduPage z vašeho školního informačního systému:

Údaje o třídách:

• Název třídy
  • Ročník
    Před importem žáků je nutné naimportovat seznam tříd, protože při importu žáků je třeba načíst také třídu, kterou navštěvují.

Údaje o žácích:

• Třída
  • Pohlaví

Jak naimportovat žáky do EduPage?

Volitelné údaje:
    Tyto kroky nemusíte provést, ale pomohou vám s organizací soutěží a mohou zlepšit přípravu žáků na soutěž.

Údaje o rodičích:
    Pokud zadáte žákovi e-mail na matku/otce, EduPage jim pošle přihlašovací údaje do EduPage. Přes tento přístup budou moci sledovat termíny soutěží a také poskytnout souhlas se zpracováním osobních údajů, který je nutný pro účast v soutěži.

Tyto údaje jsou potřebné pro vytvoření rodičovského přístupu:

• E-mailová adresa

Ako vytvorím kontá pre rodičov a pošlem im prihlasovacie údaje?

Údaje o učitelích:
    Pokud chcete, aby na jednotlivé soutěže přihlašovali žáky učitelé, můžete do EduPage zadat i učitele. Učitel se pak může přihlásit, registrovat žáky, prohlížet výsledkové listiny, případně zadávat žákům testy z předchozích ročníků soutěží.

Tyto údaje jsou potřebné pro vytvoření přístupu pro učitele:

• E-mailová adresa

Ako hromadne vytvoriť prístup do EduPage pre učiteľov?