Naše škola nepoužívá EduPage – jak postupovat při registraci žáků na soutěže?

Soutěže, škola bez EduPage

Slovenčina Čeština

Registrace žáků na některé soutěže se realizuje elektronicky přes EduPage.

Pokud škola nemá vytvořený EduPage, vytvoříme vám zdarma verzi EduPage, kterou budete moci využívat nejen k registraci soutěžících, ale i k prohlížení výsledkových listin.

Žáci si přes EduPage mají možnost vyzkoušet i cvičné testy z minulých let

Jak začít:

Napište na adresu sutaze@asc.sk název vaší školy.

Po vzájemné komunikaci vám vytvoříme EduPage stránku a pošleme heslo.

Do této stránky můžete naimportovat žáky, případně nám pošlete excelový soubor a uděláme to za vás. Soubor s údaji musí obsahovat:

• Údaje o třídách: Název třídy, ročník
  • Údaje o žácích: Jméno, příjmení, třída, pohlaví.

Následně budete moci žáky zaregistrovat do jednotlivých soutěží. Pro každou registraci bude žákovi vygenerován kód. S tímto kódem bude moci žák soutěžit na stránce příslušné soutěže.

Volitelné kroky (tyto kroky nemusíte provést, ale mohou vám pomoci s organizací a zlepšit přípravu na soutěž):

Pokud chcete, aby na jednotlivé soutěže přihlašovali žáky učitelé, můžete do EduPage zadat i učitele. Učitel se pak může přihlásit, registrovat žáky, prohlížet výsledkové listiny, případně zadávat žákům testy z předchozích ročníků soutěží.

Pokud zadáte žákovi e-mail na matku/otce, EduPage jim pošle přihlašovací údaje do EduPage. Přes tento přístup budou moci sledovat termíny soutěží.
    Zároveň si žáci mohou vyzkoušet i cvičné testy z předchozích soutěží. Na EduPage najdou tisíce otázek, které se samy vyhodnotí.

Jak naimportovat údaje do EduPage?