Žák - řeším domácí kolo MO. Kde najdu zadání a jak odevzdám své řešení?

Slovenčina Čeština

Zadání domácího kola najdeš také ve svém EduPage účtu. V Modulu Soutěže, v části Všechny soutěže, nebo Moje soutěže si vyhledej příslušnou soutěž a klikni na Zobrazit/Odevzdat domácí kolo.
Vyber kategorii, kterou chceš řešit. V novém okně se zobrazí informace, dokdy je možné odevzdat řešení úloh domácího kola. Po kliknutí na Odevzdat řešení spustíš test se zadáními úloh domácího kola.

Když už máš úlohu vyřešenou, vypracuj ji v textovém editoru na počítači a ulož jako soubor. Nebo soutěžní úlohu vyřeš na papíře a poté ji oskenuj nebo vyfoť telefonem.

V zadání domácího kola je u každé úlohy tlačítko Přidat soubor. Kliknutím na něj můžeš nahrát soubor se svým řešením. Název souboru není podstatný.

Pokud má tvoje vypracování více stránek, můžeš k jedné úloze přiložit i více souborů. Avšak každou úlohu přikládej zvlášť do okénka, které je u dané úlohy.

Tlačítkem Uložit uložíš nahrané soubory a tlačítkem Zavřít z testu odejdeš.

Úlohy nemusíš odevzdat všechny najednou. Po prvním vstupu do testu se vytvoří automatická registrace a bude ti přidělen kód, který vidíš v části Moje soutěže. Přes Odevzdat řešení si můžeš test se zadáními otevřít opakovaně a dále odevzdávat svá řešení ve zvolené kategorii. Pokud máš zájem řešit i další kategorii, můžeš tak učinit přes Zobrazit/Odevzdat domácí kolo a vybrat si jinou kategorii.

Pokud už máš nějaké odpovědi odevzdané, systém při opakovaném spuštění testu oznámí, že byly tvé odpovědi automaticky obnoveny.
Pokud chceš vyměnit soubor, tj. smazat starý a nahrát nový, najeď myší na soubor a stiskni "x". Poté nahraj nový soubor.

Svá řešení úloh můžeš nahrávat až do konce domácího kola. Po tomto termínu to už nebude možné.

Soubory vidí hned po nahrání ve školním EduPage i tvůj učitel, který tě zaregistroval. Může si je otevřít a prohlédnout. Řešení úloh mu nemusíš odevzdat jiným způsobem.
Učitel - kde uvidím odevzdaná řešení domácího kola soutěže?

Pokud by se vyskytl problém, se kterým si nevíš rady, kontaktuj nás na adrese: souteze@asc.cz

Více návodů: Soutěže - pohled žáka/rodiče