Jak zjistím, kteří žáci mají zájem zúčastnit se soutěže?

soutěže, zájem

Slovenčina Čeština

Žáci ve své aplikaci EduPage v dlaždici Soutěže mohou sami projevit zájem zapojit se do soutěže.
Žiak - ako môžem prejaviť záujem o konkrétnu súťaž?

Když se žák vyjádří pozitivně, tj. klikne v EduPage na tlačítko Mám zájem, uvidíte to v modulu Soutěže v seznamu soutěžících ve sloupci Má zájem. U tohoto žáka se objeví zelená fajfka.
Nebo pokud žák klikne v EduPage na tlačítko Nemám zájem, v jeho řádku se rozsvítí červený křížek.

Pokud se žáci nevyjádřili, můžete je přes EduPage přímo vyzvat, aby projevili svůj zájem/nezájem o účast v konkrétní soutěži.

Přihlaste se jako administrátor nebo učitel s právem na modul soutěže a klikněte na Seznam soutěžících.
Označte všechny žáky, u kterých chcete zjistit zájem o účast v soutěži, a stiskněte tlačítko Zjistit zájem.

Potvrďte svou volbu:

Označeným žákům se v EduPage pošle zpráva, aby nahlásili, zda o tuto soutěž mají zájem (nebo ne).

Dokud se žáci nevyjádří, ve sloupci Přihlášení jim svítí ikona otazníků.

Informace ve sloupci Má zájem vám poslouží jako pomoc při výběru žáků pro registraci do soutěže.
Jak zaregistrovat žáky do prvního kola soutěže?

Více návodů: Soutěže