Kontrola obsahu správ (AI)

Funkciu kontroly obsahu správ môžete zapnúť pre správy odosielané žiakmi.

Po zapnutí funkcie EduPage AI na pozadí postupne prezerá všetky správy od žiakov. Ak usúdi, že správa obsahuje nevhodný obsah, umiestni správu do zoznamu potenciálne nevhodných správ. Adresáti správy uvidia upozornenie, že správa je potenciálne nevhodná, vedia si ju ale zobraziť.

Vy ako administrátor v sekcii "EduPage AI/Správy označené ako potenciálne nevhodné", vidíte zoznam všetkých takýchto správ. Raz za čas môžete pozrieť, či sa v správach nevyskytuje problém, ktorý by bolo potrebné riešiť so žiakom alebo v triede.

Správy sa overujú priebežne a vo viacerých krokoch. Ak je správa podozrivá, overí sa ešte ďalším spôsobom. Nedá sa však zaručiť, že AI zachytí každý potenciálny problém. Je tiež možné, že na vašej škole sa problematické správy nevyskytnú. Avšak máte k dispozícii nástroj, ako sa včas o potenciálnom probléme dozvedieť.

Viac návodov: EduPage AI - umelá inteligencia