Ako zistiť záujem žiakov o dobrovoľné konzultácie?

Záujem žiakov o dobrovoľné konzultácie je najlepšie zistiť pomocou modulu prihlasovanie.
Administrátor alebo učiteľ môže vytvoriť takúto prihlasovaciu akciu v module "Komunikácia - Prihlasovanie":

Akciu môžete vytvoriť stlačením červeného tlačidla +

Zadajte názov, čas odkedy dokedy sa dá prihlasovať a vyberte triedy, ktorých sa konzultácia týka:

tu môžete takisto nastaviť, že sa bude vyžadovať potvrdenie od rodiča:

v cieľoch zvoľte pridať prázdny cieľ a môžete tu napr. zadať, či sa žiak zúčastní alebo nezúčastní konzultácie

V pravidlách určíte, že žiaci si musia vybrať max. 1 cieľ:

Žiaci sú upovedomení o novej prihlasovacej akcii správou na webe, alebo v mobilnej aplikácii. Taktiež rodičia sú upovedomení správou.

Učiteľ alebo administrátor si môže priebežne pozrieť, v akom stave je prihlasovanie sa v položke "Spravovať akcie".

a zobraziť "Výsledky":

Môžete si vybrať zobrazenie podľa účastníkov, cieľov alebo veľkú prehľadnú tabuľku. V zobrazení výsledkov podľa cieľa môžete poslať napr. správu len tým, ktorí majú záujem o konzultáciu, stlačte obálku, ktorá sa nachádza pri cieli "Žiak sa bude zúčastňovať vyučovania".