Ako zadať skupinové konzultácie pre žiakov?

Prihlasovanie na individuálne konzultácie žiakov 2.stupňa ZŠ alebo starších ročníkov SŠ môžete zadať pomocou modulu Prihlasovanie na akcie.
Prihlasovanie môže vytvoriť administrátor alebo učiteľ.

Ako administrátor na úvodnej stránke v EduPage vyberte možnosť Prihlasovanie.

Kliknutím na 'červené plus' vytvoríte novú prihlasovaciu akciu:

Zadajte názov akcie, čas, kedy je možné prihlasovať sa.
Môžete sa rozhodnúť, či požadujete potvrdenie rodičom.

Zvoľte pridať prázdne ciele

Do názvu cielu môžete zadať informácie, o akú konzultáciu sa jedná, napr. deň, čas, predmet,...

Ak chcete obmedziť maximálny počet žiakov v skupine, nastavte hodnotu max. V našom príklade je to 6 žiakov. Keď sa počet naplní, ďalší žiaci sa už na konzultáciu nebudú môcť prihlásiť.

Do jednotlivej konzultácie môžete nastaviť aj meno učiteľa, ktorý konzultáciu bude viesť:

Ak potrebujete môžete nastaviť pravidlá: napr. ak potrebujeme, aby sa každý žiak mohol prihlásiť maximálne na jednu konzultáciu:

Zadané údaje uložte.

Prihlasovanie zatiaľ nie je zverejnené. Keď ho budete chcieť zverejniť, treba sa vrátiť do hornej časti prihlasovania a treba zmeniť stav na „Zverejnené“ a opäť uložiť.

Rodičia sa môžu prihlasovať na webe alebo aj cez mobilnú aplikáciu: Žiak a rodič - ako sa prihlásiť na akciu?

Kde si pozriem výsledky prihlasovacej akcie?
Ako do prihlasovania manuálne zadať voľbu žiaka/rodiča, ktorý ju oznámil telefonicky/mailom?