Informácie pre rodičov o prechode klubu na EduPage

Ponúkame vám návrh mailu pre rodičov, v ktorom sa nachádzajú rôzne užitočné informácie a návody pre rodičov.

---------------------
Milí rodičia,

Doteraz fungovala administrácia nášho klubu cez rôzne služby. Chceme mať všetko na jednom mieste:

• komunikáciu s rodičmi a hráčmi,
  • rozvrhy tréningov, ktoré vidia rodičia aj hráči,
  • dochádzku hráčov viditeľnú aj pre rodičov,
  • personalizované členské poplatky aj poplatky za sústredenia.
  • Preto sa náš klub rozhodol prejsť na EduPage, informačný systém, ktorý už pozná väčšina rodičov školopovinných detí.

AKO NA TO:

1) Ak už využívate EduPage na škole vášho dieťaťa a v našom klube ste nahlásili rovnakú rodičovskú emailovú adresu ako v škole, dieťa sa vám automaticky pridá do mobilnej aplikácie EduPage. Prepojí sa cez emailovú adresu. Ako sa prihlásiť do EduPage ako rodič s jedným alebo viacerými deťmi?

Prepojenie konta môže chvíľu trvať, alebo ho môžete manuálne vyvolať takto: Dieťa nastúpilo na novú školu, ale v aplikácii ho stále nevidím

2) Ak ste u nás nahlásili inú emailovú adresu ako v škole, môžete si pridať dieťa do mobilnej aplikácie manuálne takto: Ako pridať do mobilnej aplikácie EduPage ďalšieho používateľa

Názov EduPage je: nazovedupage.

3) Ak chcete prípadne zmeniť emailovú adresu v našom klube, napíšte nám.

4) Ak zatiaľ nepoužívate EduPage, postupujte takto:

Návody pre rodičov:

Návody k prihlasovaniu do EduPage: Prihlásenie - rodič
    Návody k mobilnej aplikácii: Mobilná aplikácia
    Návody k platbám pre rodičov: Platby z pohľadu rodiča
    Ďalšie návody pre rodičov: Som rodič