Aktualizácia údajov v novom školskom roku

Športové kluby

Vždy v novom školskom roku treba v EduPage údaje aktualizovať. Aj v prípade, že sa nič nezmenilo, treba údaje do nového školského roka preniesť bezo zmeny. Tento úkon sa nazýva prechod do nového školského roka.

Krok 1.
Športovcom, ktorí v športovom klube už nepokračujú, treba ukončiť štúdium v minulom šk. roku. Takto nebudú vôbec figurovať v údajoch nového školského roka. Avšak ich údaje sa nestratia, dostanete sa k nim prepnutím sa do minulého školského roka.
Ako nastavím žiakovi koniec štúdia?
Ako sa dostanem k údajom za minulý školský rok?

Krok 2.
Spraví sa prechod do nového školského roka čím sa prekopírujú tréningové skupiny, t.j. triedy aj so športovcami / žiakmi do nového škoslkého roka.

Pri tomto úkone je potrebné sa rozhodnúť či názov tréningovej skupiny ostáva rovnaký alebo sa zmení, prípadne či niektoré tréningovej skupiny treba ukončiť.
Ako spravím prechod do nového školského roka v Agende online?

Teraz je už v EduPage pripravený pre prácu v novom školskom roku.

Krok 3.
Pridajte nových členov športového klubu do tréningových skupín, teraz to už viete spraviť:
Ako individuálne vytvoriť nového žiaka v triede?
Ak potrebujete v novom školskom roku presunúť doterajších športovcov do inej treningové skupiny, spravte to takto:
Športovec bol preradený do inej tréningovej skupiny. Čo treba nastaviť?

Krok 4.
V novom školskom roku musíte vytvoriť nové osobné rozvrhy svojich trénerov. Prípadne pridajte nové tréningové miesta, nových trénerov, upravte zaradenie trénerov do skupín,...
Všetky postupy pre tieto úkony nájdete v tejto sekcii: Vytváranie rozvrhu tréningov cez osobné rozvrhy

Krok 5.
Aj v module Platby je potrebné urobiť prechod do nového školského roka.
Postup je v tejto samostanej sekcii návodov pre Platby:
Prechod medzi školskými rokmi

Viac návodov: Športové kluby