Zápisnice

Slovenčina Čeština

V module EduPage nájdete možnosť spísania zápisnice.

EduPage pokrýva celý proces a ušetrí vám veľa času pri vytváraní, distribúcii a archivovaní zápisníc. Je ho možné použiť na rôzne typy zápisníc
– z rodičovského združenia, rady rodičov a. i.

V prípade rodičovského združenia triedny učiteľ určí zapisovateľa spomedzi rodičov.

Rodič od tohto momentu môže začať písať. Či už na PC alebo vo svojom smartfóne, píše iba text.
O správne formátovanie sa postará EduPage. Zapisovateľ sa nemusí trápiť s odstavcami, odrážkami ani inými záludnosťami textových editorov.
Keď je zápisnica hotová, zapisovateľ jedným tlačidlom zápisnicu zverejní a sprístupní tak ostatným rodičom. Nemusí dohľadávať či aktualizovať ich adresy a posielať ju mailom.

Triedny učiteľ, /príp. ďalší zapisovatelia/ vidí zápisnicu počas jej tvorby vždy v aktuálnom stave.
Učiteľ si priamo v module Zápisnice vytlačí prezenčnú listinu na podpis.
Vytlačenú a podpísanú prezenčnú listinu jednoducho odfotí a pripojí k zápisnici.

Všetky zápisnice sú bez ohľadu na to, či sú už zverejnené alebo na nich zapisovateľ ešte pracuje, prístupné vedeniu školy.
Ak škola používa eGovernment, zápisnica sa pri vygenerovaní rovno zaeviduje. Uloží sa priamo do registratúry, netreba ju ďalej inak evidovať.
Vedenie školy má zápisnice zo všetkých tried prehľadne uložené na jednom mieste s okamžitým a jednoduchým prístupom a v prípade kontroly netreba nič dohľadávať.
Všetky zápisnice sú v rovnakom formáte.
Administrátor vidí či náhodou niekto zápisnicu nezabudol dodať, vie koho požiadať o jej doplnenie.

Viac návodov k modulu: Zápisnice