Krok 4 - výsledky po ukončení prieskumu

Wellbeing a autoevalvácia školy, Anonymný dotazník, výsledky dotazníka, dátum uzávierky

Výsledky dotazníkov Wellbeing a autoevalvácia školy sú určené len vašej škole, nikto iný ich nevidí a slúžia len pre vás.
Kde nájdem v EduPage modul Anonymný dotazník?

V kartičte ukončeného prieskumu stlačte tlačidlo Zobraziť výsledky dotazníka .
Výsledky sa zobrazia až po ukončení prieskumu, tj. po dátume zadanom pri vytváraní dotazníka.

Ak sa jedná o dotazníky pre žiakov alebo rodičov, výsledky sú po jednotlivých triedach

alebo sa ukáže prehľad výsledkov pre všetky zapojené triedy.

Poznámka: Ak bolo odovzdaných len 3 alebo menej dotazníkov, výsledky sa nevyhodnotia. Kvôli zachovaniu anonymity nie je možné dotazník vyhodnotiť.

K vyhodnoteniu wellbeing prieskumov realizovaných na vašej škole má prístup
- administrátor EduPage
- len tí zamestanci, ktorým bolo udelené používateľké právo vidieť vysledky (napr. školský psychológ)
Ako nastaviť poverenému zamestnancovi právo vidieť výsledky anonymného dotazníka?

V rámci vašej školy budete vedieť porovnať odpovede svojich respondentov v rôznych obdobiach pre ten istý dotazník.

Kto uvidí výsledky anonymného dotazníka?

Špecifiká pre dotazníky "Wellbeing a autoevalvácia školy"
Viac návodov: Anonymný dotazník