Ako sa spracujú výsledky?

Anonymný dotazník, wellbeing , hodnotenie riaditeľa a vedúcich zamestnancov, výsledky dotazníka, dátum uzávierky, administrátor, pozrieť odpovede, zriaďovateľ, riaditeľ

Výsledky sa spracujú automaticky a zobrazia sa v module Anonymný dotazník až po ukončení prieskumu, tj. po dátume zadanom pri vytváraní dotazníka.

Kto uvidí výsledky anonymného dotazníka?

Výsledky sú len sumárne.

Po ukončení prieskumu riaditeľ uvidí:
- koľko prišlo odpovedí v rámci jeho školy na jednotlivé otázky
- sumárne vidí koľko akých odpovedí prišlo pre jednotlivé otázky
- priemernú odpoveď v rámci jeho školy na jednotlivé otázky

Riaditeľ neuvidí:
- kód, pod ktorým boli odpovede zadané
- meno učiteľa, ktorý zadal danú odpoveď v otázke
- ktorí učitelia dotazník vyplnili a ktorí ho nevyplnili

Pri jednotlivých hodnoteniach kliknite na tlačidlo Zobraziť výsledky dotazníka:

Pre každú otázku vidíte početnosť odpovedí. EduPage vám zobrazí túto početnosť aj vizuálne v stĺpci Súhrn. V stĺpci Priemer sa vypočítala priemerná odpoveď na otázku. Avšak pozor, priemer nevypovedá o tom, či na danú otázku prišli aj nejaké negatívne odpovede od učiteľov. Túto informáciu zistíte z početnosti jednotlivých odpovedí.

Kliknutím na tlačidlo Pozrieť odpovede pri posledných troch otázkach sa zobrazia zadané spätné väzby učiteľov:

Poznámka: Ak bolo odovzdaných len 3 alebo menej dotazníkov, výsledky sa nevyhodnotia. Kvôli zachovaniu anonymity nie je možné dotazník vyhodnotiť.

Ako vytlačím výsledky anonymného dotazníka?

Špecifiká pre "Hodnotenie riaditeľov a vedúcich pracovníkov"
Viac návodov: Anonymný dotazník