Ako nastaviť poverenému zamestnancovi právo vidieť výsledky anonymného dotazníka?

Anonymný dotazník, wellbeing , hodnotenie riaditeľa a vedúcich zamestnancov, výsledky dotazníka, dátum uzávierky, poverený zamnestnanec, používateľské právo

Výsledky anonymného dotazníka vidí administrátor EduPage v module Anonymný dotazník.
Ak má váš riaditeľ pridelené administrátorské práva, vidí výsledky dotazníka priamo v tomto module.
Ako dať učiteľovi administrátorské práva?

Ak to vašej škole vyhovuje, viete nastaviť používateľské právo vidieť výsledky anonymného dotazníka aj ďalším zamestnancom - zástupca riaditeľa, školský psychológ...
Prehľad a administrácia používateľských práv

V prehľade používateľských práv si dajte zobraziť stĺpce Hodnotenie vedúcich zamestancov - výsledky a Wellbeing - výsledky:

Následne pridajte poverenému zamestnancovi právo vidieť výsledky dotazníka
- Hodnotenie riaditeľa a vedúcich zamestancov
- Wellbeing a autoevalvácia školy

Poznámka: každý typ anonymného hodnotenia má samostatné používateľské právo, udeľuje sa zvlášť pre každý typ. Takto viete určiť kto uvidí výsledky len pre daný typ anonymného dotazníka.

Kde si poverený zamestnanec pozrie výsledky anonymného dotazníka?
Viac návodov: Anonymný dotazník