Je anonymný dotazník naozaj anonymný?

Anonymný dotazník, wellbeing , hodnotenie riaditeľa a vedúcich zamestnancov

Áno, anonymný dotazník je naozaj anonymný.
Anonymnosť je zaručená takto:

• Respondent vypĺňa dotazník na osobitnej stránke zadaním anonymného kódu, ktorý si vyžreboval. Teda dotazník si nespúšťa cez svoje EduPage konto.
  • Tým, že si respondent vytiahne náhodný kód zo žrebovacej misy, nikto – ani EduPage ani riaditeľ nevie, ktorý kód použil ktorý respondent. Kód vie iba samotný respondent a nemal by ho nikomu prezradiť.
  • Aj keby si riaditeľ poznačil, komu dal aký kód, nepomôže mu to. Po ukončení dotazníka dostane riaditeľ iba sumárne výsledky prieskumu za celú školu. Jednotlivé odpovede podľa kódov nevidí nikto, ani riaditeľ, ani ostatní respondenti.
  • Po odovzdaní dotazníka sa už nedá otvoriť tento dotazník s týmto použitým kódom. Teda nikto si nevie pozrieť odpovede odovzdané pod týmto kódom.
  • Až po dátume ukončenia prieskumu sa povereným zamestancom zobrazia sumárne výsledky dotazníka, nikto nevidí žiadne priebežné výsledky.
  • Rodič/žiak/učiteľ - ako vyplním anonymný dotazník, ktorý prebieha na mojej škole?
    Kto uvidí výsledky anonymného dotazníka?
    Ako zistím, ktorí respondenti už vyplnili dotazník?

Viac návodov: Anonymný dotazník