Anonymný dotazník - základné informácie

Anonymný dotazník, wellbeing , hodnotenie riaditeľa a vedúcich zamestnancov

Modul Anonymný dotazník slúži školám na zber odpovedí v pripravených anonymných dotazníkoch.

Ako funguje v EduPage anonymný dotazník?

1. Vedenie školy v školskom EduPage vygeneruje potrebný počet anonymných kódov pre konkrétny dotazník. Vytlačí ich a rozstrihá na kartičky obsahujúce jeden kód.

Poznámka: na škole môže bežať viac anonymných dotazníkov súbežne, napr. Hodnotenie riaditeľov a vedúcich pracovníkov, Wellbeing,...
Pre každý dotazník existuje vlastná a iná sada kódov.

2. Kartičky s kódmi pre daný dotazník sa zložia tak, aby kód nebol viditeľný. Zložené kartičky sa zamiešajú a dajú sa spolu do žrebovacej misy.

3. Respondenti si náhodne vyberú práve jednu kartičku s kódom zo žrebovacej misy pre konkrétny dotazník. Nikto – ani riaditeľ, ani EduPage - nevie, ktorý kód si vybral ktorý respondent.

4. Ak je to potrebné, tak respondent svojím podpisom v preberacom protokole potvrdí, že dostal jeden anonymný kód pre vyplnenie daného dotazníka. Vyžrebovaný kód sa v preberacom protokole, ani nikde inde nezapisuje.

5. Respondent na stránke anonymnydotaznik.sk zadá svoj vyžrebovaný kód a vyplní dotazník.

6. Respondenti môžu dotazník vyplniť do konrétneho dátumu, ktorý vedenie školy zadalo do systému. Výsledky prieskumu sa zobrazia až po tomto dátume.

7. Výsledky sa vyhodnotia iba sumárne, nie po jednotlivých kódoch. Zobrazia sa v module len vašej škole. Iba v prípade zákonom stanoveného povinného hodnotenia riaditeľa školy sa sumárne výsledky zobrazia aj zriaďovateľovi školy v jeho aScOrbite.

Ako na to?
Otvorte si modul Anonymný dotazník:
Kde nájdem v EduPage modul Anonymný dotazník?

Zobrazia sa vám aktuálne pripravené dotazníky pre anonymný prieskum, ktoré je možné v EduPage spustiť. Ako aj ukončené vyhodnotené dotazníky, ktoré ste realizovali v danom školskom roku:

Špecifiká pre "Hodnotenie riaditeľov a vedúcich pracovníkov"
Špecifiká pre dotazníky "Wellbeing a autoevalvácia školy"

Prečo robiť anonymný dotazník cez EduPage a nie na inej platforme?

Viac návodov: Anonymný dotazník