Ako vytvoriť osvedčenia o získaní predprimárneho vzdelania?

osvedčenie, predprimárne vzdelanie

EduPage umožňuje materským školám vytvárať osvedčenia o získaní predprimárneho vzdelania pre svojich žiakov.

Modul je prístupný cez Vyučovanie / Pedagog. dokumentácia. Následne si zvoľte Vysvedčenia / výpisy.

Zobrazí sa Vám náhľad tried s počtom žiakov. Ak chcete generovať PDF Osvedčenia naraz pre celú triedu, tak kliknite na "vygenerovať PDF" vedľa danej triedy.

Otvorí sa nové okno s tlačovou zostavou. Kliknite na ňu.

Zobrazí sa okno s parametrami zostavy. V ľavej časti viete skontrolovať, či sú tam všetci žiaci. Prípadne, ak niektoré dieťa z tej triedy pokračuje ešte v MŠ a nevydávate mu osvedčenie, tak ho viete odobrať alebo naopak pridať ďalšie dieťa z inej triedy. Vyplňte pole pre vyučovací jazyk. Skontrolujte zostavu. Ak je v poriadku, tak kliknite na "Vygenerovať a zaevidovať dokumenty".

Hotovo, osvedčenia sú vytvorené. Vytlačené ich môžete odovzdať rodičom alebo im ich môžete zverejniť cez edupage.

Ako zverejniť rodičom osvedčenia?
Ako vytvoriť osvedčenie len pre jedného žiaka?
help.edupage.org/?lang_id=8&id=u4236