Čo ponúka EduPage pre materské školy?

EduPage pre materské školy

EduPage umožňuje materským školám:

• Viesť evidenciu údajov o žiakoch, učiteľoch a rodičoch. Údaje reportovať do Rezortného informačného systému, ako predpisuje zákon.
  • Komunikovať s rodičmi a učiteľmi v bezpečnom prostredí EduPage.
  • Učiteľ môže okrem správ veľmi jednoducho poslať rodičom z mobilnej aplikácie aj fotografie.
  • Mobilná aplikácia EduPage umožňuje rodičom a učiteľom rýchlu "akciu a reakciu".
  • Rodičia, ktorí majú staršie deti, už obvykle EduPage poznajú zo školy. Všetky deti - školákov i škôlkárov tak majú v jednej mobilnej aplikácii.
  • EduPage umožňuje jednoducho vytvoriť a spravovať webstránku škôlky. Prevádzka webstránky je v cene aScAgenda Komplet, tj. škôlka nemá žiadne ďalšie finančné náklady na prevádzku webstránky.
  • Modul Platby umožňuje MŠ vytvárať platobné predpisy za školné, jedáleň, občianske združenie, výlety, kurzy a pod. Rodičia majú prehľad čo, koľko a dokedy majú platiť a okamžite sú o každom predpise informovaní. Práca s prijatými platbami je pre MŠ rýchla a jednoduchá.
  • Učitelia môžu v triednej knihe evidovať dochádzku žiakov a odučené učivo. Z dát triednej knihy je možné generovať rôzne tlačové zostavy.
  • Rodič môže zadávať elektronické ospravedlnenky v prípade chýbania dieťaťa a má možnosť odhlásiť pri tom aj stravu.
  • Cez EduPage môžu rodičia podávať elektronické žiadosti, plnomocenstvá, informované súhlasy, či vyhlásenia o bezpríznakovosti vždy v aktuálnom znení.
  • Rodič môže jednoducho a rýchlo odhlásiť dieťa zo stravy do času určeného MŠ, čo odbremení učiteľov od každodenného zisťovania a nahlasovania chýbajúcich detí vedúcej ŠJ. Škôlka môže zverejniť jedálny lístok rodičom a taktiež viesť skladový systém. Vedúca ŠJ už nemusí pracne počitať predpisy a odhlášky pre každého stravníka, lebo systém to urobí za ňu.
  • Škola si môže vytvoriť elektronickú prihlášku na predprimárne vzdelávanie a umiestniť ju na web. V EduPage potom môže prihlášky spracovať, vytvoriť si poradie, komunikovať s uchádzačmi, rozhodnúť o prijatí/neprijatí a poslať rozhodnutie uchádzačom. Údaje z elektonických prihlášok prijatých detí sa automaticky prenesú do systému, čím sa predchádza chybám pri prepisovaní údajov a šetrí sa čas.
  • Realizovať cez EduPage prihlasovanie detí na krúžky, výlety, plavecký kurz, kurz korčuľovania atď. Prihláseným deťom sa dá priamo vygenerovať platobný predpis.
  • Pani učiteľka môže z EduPage jednoducho vytlačiť deťom diplomy s rôznymi peknými dizajnami. Diplomy sa tiež dajú poslať v elektronickej podobe cez Edupage.
  • Materská škola môže využívať modul Dochádzka zamestnancov, ktorý umožňuje evidenciu odučených hodín.
  • eGovernment umožňuje viesť elektronickú registratúru a zjednodušiť komunikáciu škôlky so štátom a s rodičmi.

MŠ - ako začať s EduPage?