MŠ - ako začať s EduPage?

Slovenčina Čeština

1. krok: Zadanie údajov o učiteľoch, žiakoch, triedach a predmetoch v Agende Online.
Ak máte údaje o žiakoch/učiteľoch v elektronickej podobe, môžete ich do Agendy Online naimportovať: Ako môžem pridať/naimportovať učiteľov a žiakov?

Vytvorte v aScAgende kontá pre učiteľov: Ako zadať prihlasovacie mená a heslá pre učiteľov, žiakov a rodičov?
Jednotlivým triedam nastavte triednych učiteľov.

Ak máte materskú školu ako súčasť ZŠ, tak môžete školy viesť v jednej databáze: Ako evidovať ZŠ s MŠ v jednej databáze?

2. Vytvorenie rodičovských kont do EduPage
Kontá pre rodičov sa vytvárajú na EduPage stránke: Administrátor - ako vygenerovať kontá pre rodičov?

3. Vytvorenie webstránky MŠ
EduPage umožňuje MŠ vytvorenie vlastnej webstránky.
MŠ - vytvorenie webstránky
Ak je MŠ v jednej databáze so ZŠ, tak je možné mať len jednu spoločnú webstránku.

Ďalšie návody: Webstránka

4. Elektronická triedna kniha pre MŠ Pre viac informácií k ETK pozrite tieto návody: ETK pre MŠ

Na základe údajov zadaných do ETK môže administrátor alebo učiteľ generovať rôzne tlačové zostavy: Tlačové zostavy

Ďalšie moduly EduPage, ktoré by vás mohli zaujímať:

• Komunikácia s rodičmi prostredníctvom EduPage: Správy, komunikácia

• Evidencia dochádzky zamestnancov: Modul Dochádzka zamestnancov

• Vytváranie jedálneho lístka, prihlasovanie/odhlasovanie sa zo stravy, skladový systém školskej jedálne: Modul Jedáleň

• Platby rodičov za škôlku, za výlety, krúžky, jedáleň: Modul Platby