Ako zadať znova do prijímačiek žiakov, ktorí mali odklad?

Žiakov, ktorý mali minulý šk. rok odklad, nevyplnili tento rok elektronickú prihlášku a chcete ich zaradiť znova medzi prijímačkových žiakov a vytlačiť im rozhodnutie, tak ich nemusíte do databázy prijímačkových žiakov nanovo zadávať, ale môžete ich previesť do ďalšieho roka do prijímačkových žiakov.

Prevod urobíte ako administrátor nasledovne: otvoríte si katru žiaka, ktorého chcete pridať do budúceho roka do prijímačkových žiakov a v karte žiaka zvolíte "Archiv - přidat" a zvolíte budúci šk. rok a žiaka nezaradíte do žiadnej triedy:

Následne si Agendu Online prepnete na ďalší šk. rok: Ako sa rýchlo prepnúť do iného školského roku
Zvolíte zoznam žiakov, v hlavnom menu vyberiete "Všichni žáci"

a v karte žiaka v sekcii "Přijímačky" zvolíte "Přijímačky - Výsledek: Zúčastňuje se"

Žiaka nájdete medzi prijímačkovými žiakmi

a môžete mu zadať prijatý/neprijatý/odklad a prípadne vytlačiť nové rozhodnutie: Ako postupovať pri prihlásení žiakov do 1. ročníka ZŠ?