Prijímačky - Export žiakov do IS CERTIS

Slovenčina Čeština

Funkciu export do IS CERTIS nájdete v menu Agenda Online - Soubor - Export - Prijímačky CERTIS XML. Vygeneruje sa vám XML súbor s údajmi žiakov, ktorí podali prihlášku na vašu školu. V XML súbore sa vygenerujú žiaci, ktorý majú vyplnené "Koná JPZ: Ano" a hodnotu v políčku "Pořadí zájmu".

Poznámky:

Pole "ev_cislo" vo vygenerovanom XML obsahuje zakódovaný interný kód žiaka v databáze Edupage, za ktorým je hodnota políčka "Pořadí zájmu" z prihlášky. Vygenerované čísla žiakov si môžete pozrieť v Agende Online prepnutím na (konfigurovateľnú) tabuľku Ostatní - Výsledky (Prijímačky), stĺpec "Ev. číslo v IS CERTIS".
(Do poľa sa úmyselne negeneruje "Číslo prihlášky" ani "Číslo jednací" z dôvodu požiadaviek IS CERTIS na formát a hodnotu tohto poľa).