Ako prideliť právo administrovať celú skupinu žiadostí o dotáciu na stravu

V module Žiadosti je k dispozícii viacero typov žiadostí k dotácii na stravu.
Taktiež pribúdajú novšie verzie dokumentov.
Aby škola nemusela pri každej doplnenej žiadosti znova prideľovať právo, napr. vedúcej školskej jedálne, administrátor môže nastaviť právo administrovať celú kategóriu.

Prihláste sa ako administrátor a zvoľte modul 'Žiadosti'

Prepnite sa do administračného režimu.

V skupine Školská jedáleň si vyberte zo zoznamu zamestnancov, ktorým chcete právo prideliť a voľbu uložte.

V zozname typov žiadostí sa zobrazí meno nového administrátora vo všetkých žiadostiach z danej skupiny.

Poznámka k Nastaveniam:
Administrátor môže spravovať všetky žiadosti.
Zamestnanec s právom upravovať všetko môže spravovať všetky žiadosti rovnako ako administrátor.
Zamestnanec s prideleným právom v konkrétnej skupine žiadostí môže spravovať všetky žiadosti z danej skupiny.
Triedny učiteľ môže spravovať žiadosti žiakov svojej triedy bez potrebného ďalšieho nastavenia. Toto právo má automaticky. Toto nastavenie je možné zmeniť.
Administrátor - ako povoliť podávanie žiadostí/vyhlásení?
Ako nastaviť práva pre konkrétny typ žiadosti - právo upravovať modul