Ako akceptovať Zápisný lístok na stravovanie s Návratkou

Prostredníctvom modulu Žiadosti/Vyhlásenia je možné, aby rodič podal Zápisný lístok na stravovanie, ktorého súčasťou je Návratka k žiadosti o dotáciu na stravu.

Zápisný lístok na stravovanie s Návratkou využije škola, na ktorej sa žiaci formou Zápisného lístka prihlasujú na stravu každý rok.
(Návratku k žiadosti o dotáciu na stravu využije škola, na ktorej sa žiaci prihlasujú na stravu iba raz, pri nástupe do prvého ročníka. =Ako podať Návratku k dotácii na stravu - platná od 1.1.2024)

V EduPage sú pripravené 3 verzie Zápisného lístka:
1. Zápisný lístok pre materské školy, kde je možné žiaka prihlásiť na poldennú alebo celodennú stravu.
Ako podať Zápisný lístok na stravovanie s Návratkou - pre MŠ
2. Zápisný lístok pre školy, kde sa varí iba obed.
Ako podať Zápisný lístok na stravovanie s Návratkou - obedy
3. Zápisný lístok pre školy, kde sa varí viac jedál a žiak sa môže prihlásiť na všetky alebo len niektoré z nich.
Ako podať Zápisný lístok na stravovanie s Návratkou - viac jedál

Povoliť podávanie Zápisného lístka s Návratkou v module Žiadosti/Vyhlásenia môžete podľa návodu:
Administrátor - ako povoliť podávanie žiadostí/vyhlásení?

Pri východzom nastavení Zápisný lístok s Návratkou akceptuje iba admistrátor. Môže však prideliť právo administrácie inému zamestnancovi, napr. vedúcej školskej jedálne:
Ako prideliť právo administrovať celú skupinu žiadostí o dotáciu na stravu

Podaný Zápisný lístok s Návratkou je potrebné akceptovať.
Pozn.:
Administrátor nájde podané Zápisné lístky v module 'Žiadosti/Vyhlásenia', nedostáva notifikáciu o každej podanej žiadosti.

Zamestnanec s právom na administráciu dostane o podaní každej žiadosti tohto typu správu.
Akceptovať Zápisný lístok môžete pri podanom Zápisnom lístku kliknutím na zelenú ikonu 'Akceptovať'.

alebo po otvorení žiadosti

Administrátor akceptuje žiadosti po prihlásení sa na webe.
Zamestnanec s právom na administráciu Zápisných lístkov ich môže akceptovať aj v mobilnej aplikácii.

Akceptovaním žiadosti dostane rodič spätnú väzbu o tom, že škola jeho žiadosť eviduje.
Z akceptovaných Zápisných lístkov je možné si pripraviť Prehľad so zoznamom všetkých Zápisných lístkov s Návratkou.
Ako zistím, kto už podal Žiadosť o dotáciu na stravu