Učiteľ - Kde vidím, kto prišiel vyzdvihnúť dieťa a ako ho pošlem na vrátnicu za rodičom?

Slovenčina Deutsch Čeština

Keď rodič požiada o vyzdvihnutie dieťaťa cez EduPage mobilnú aplikáciu, príde vám notifikácia.
Počet detí, ktorých ridčia požiadali o vyzdvihnutie vidíte v základnom menu v zelenom pásiku a v zozname "Čakajú na odchod" priamo v module 'Vyzdvihovanie zo školy'

V zozname 'čakajú na odchod' vidíte pri žiakovi meno rodiča a čas, kedy požiadal o vyzdvihnutie.

Potiahnnutím mena žiaka zľava do prava a potvrdením poslania oznámite rodičovi, že dieťa odchádza na vrátnicu.
Hotovo.
Žiak sa presunie zo záložky "Čakajú na odchod" do záložky "Odišli" medzi deti, ktoré v ten deň už boli poslané.

Ak ste pre daný deň skončili, je dôležité ukončiť/deaktivovať modul 'Vyzdvihovanie' pre daný deň.
Napr. v prípade, kedy pre daný deň končí triedna ŠKD, zvyšné deti sa presúvajú do zbernej triedy. Po deaktivovaní tak rodičia nevyzdvihnutých detí uvidia, že dieťa už môže poslať domov iba učiteľ/vychovávateľ zbernej ŠKD. Nebudú Vám na Váš telefón chodiť notifikacie aby ste Vy dieťa poslali na vrátnicu.

Viac návodov k modulu: Vyzdvihovanie zo školy