Zisťovanie záujmu o ŠKD v budúcom školskom roku

Slovenčina Čeština

Škola môže zistiť záujem o ŠKD v budúcom školskom roku u žiakov školy cez prihlasovaciu akciu (u budúcich prvákov tak môže spraviť v module Elektronickej prihláške: Elektronická prihláška).

Prihláste sa a v module 'Prihlasovanie' kliknite na 'červené +'

Zvoľte možnosť 'Nová prihlasovacia akcia':

Zadajte popis a poznámku pre rodičov, vyberte čas, odkedy dokedy sa môžu prihlasovať a vyberte účastníkov.

Zvoľte 'Prihlasovanie na akciu' a zadajte ciele - Mám záujem / Nemám záujem o ŠKD, aby mali možnosť hlasovať aj rodičia v prípade, že ich dieťa ŠKD navštevovať nebude. Takto budete mať prehľad o každom kto hlasoval.

Pridajte pravidlo s možnosťou výberu práve jedného cieľa - teda dieťa bude alebo nebude navštevovať ŠKD:

Ako posledné zverejnite a uložte akciu, sprístupníte tak rodičom možnosť prihlasovania sa.

Rodičom, ktorí nezahlasovali, môžete poslať správu s upozornením na prihlasovaciu akciu:
Ako upozorniť tých, ktorí sa zatiaľ nevyjadrili?

Žiakov, ktorých rodičia zahlasovali v prihlasovacej akcii, exportujte do modulu Záujem o ŠKD.
V module Záujem o ŠKD viete žiakov zaradiť do konkrétnej ŠKD skupiny.
Export záujmu o ŠKD v budúcom školskom roku do modulu Záujem a prijímanie do ŠKD