Ako vytvoriť konzultačné hodiny pre žiakov?

rezervace

English Slovenčina Deutsch Russian Čeština Lithuania Hebrew

Po prihlásení vyberte v ľavom menu sekciu Komunikácia a zvoľte Konzultačné hodiny.

Zvoľte „Nová konzultačná hodina“.

Vyplňte všetky potrebné údaje. Dátum konzultácie, čas kedy ste k dispozícii, časové okno vyhradené pre jedného rodiča a miesto, kde budú konzultácie prebiehať.

Ak mávate konzultácie pravidelne, môžete si vybrať viacero dátumov naraz.

Ak ste so zadanými údajmi spokojní, uložte zmeny. Vaša konzultácie sa zobrazia v zozname Konzultačných hodín. Budete ich môcť ďalej upravovať, prípadne zrušiť.

Pošlite rodičom správu o vypísaní konzultácií a možnosti elektronicky sa prihlásiť.

Upozornenie: Na konzultácie k učiteľom sa rodičia prihlasujú elektronicky. Modul Konzultácie je pre rodičov dostupný len cez rodičovské konto. Žiakom sa tento modul nezobrazuje. Triedny učiteľ - ako vytvoriť prístup pre rodičov svojich žiakov do EduPage?

Učiteľ môže sám rodiča prihlásiť na konzultáciu a upovedomiť ho správou.
Ako upozorniť rodičov alebo žiakov na konzultačné hodiny?

Učiteľ má prehľad o rezervovaných časoch konzultácií. Môže si ich kedykoľvek vytlačiť.