Zápis neprítomnosti do dochádzky nepedagogických zamestnancov po schválení žiadosti

schválenie žiadosti, zápis dovolenky, dovolenka

Slovenčina Deutsch

Žiadosti o dovolenku alebo náhradné voľno pre pedagogických zamestnancov sú automaticky prepojené s ich dochádzkou cez suplovanie. Po schválení žiadosti sa otvorí suplovacie okno a učiteľa zadáte ako chýbajúceho s patričným typom absencie. Pri správnom nastavení sa mu to po vypublikovaní zaznačí v dochádzke zamestnanca Ako nastaviť spôsob zarátavania dôvodov neprítomnosti zo suplovania?

Keďže nepedagogickí zamestnanci nemajú žiadny rozvrh, tak nie je potrebné pridávať ich ako chýbajúcich do suplovania. Žiadosť stačí schváliť.

Po schválení žiadosti sa otvorí nové okno prehliadača v ktorom mu možno priamo zadať patričný úväzok.

Žiadosti majú prednastavené úväzky podľa užívateľských skúseností.

Ak by ste ich potrebovali pozmeniť, musíte tak urobiť manuálne v dochádzkovom okne.