Kde nájdem zoznam žiakov navštevujúcich krúžky na našej škole?

CVČ, ŠKD, krúžky na škole, záujmová činnosť, zoznam žiakov v ŠKD

Prihláste sa do EduPage ako administrátor.
V ľavom menu zvoľte "Vyučovanie" / "Opatrenia / rozhodnutia". Kliknite na "Krúžky - zoznamy".

Zobrazí sa zoznam žiakov navštevujúcich záujmové krúžky vo vašej škole.

Poznámka: V tomto pohľade viete zapnúť filter aj pre stĺpce Rok narodenia a Vek. Kliknite na ikonku s trojuholníčkom v hlavičke stĺpca a nastavte zobrazované rozmedzie pre vek alebo rok narodenia.

Zobrazenie tabuľky si upravte tak ako vám vyhovuje.
Údaje v tabuľke viete zoskupovať po obciach (bydlisko žiaka) a krúžkoch. Alebo pridať / odobrať zobrazované stĺpce.

Kliknite na ikonu Uvádzať stĺpcenad tabuľkou. Vyberte, ktoré stĺpce chcete zobrazovať. Podľa potreby viete zoskupiť zobrazené údaje napr. podľa jednotlivých tried.

Ak chcete znova zobraziť všetky prednastavené údaje v tabuľke, zrušte všetky filtre a zoskupenia kliknutím na ikonku "Obnoviť štandardný pohľad na tabuľku":

Poznámka: Zoznam žiakov navštevujúcich krúžky na našej škole vidí aj váš zriaďovateľ priamo vo svojom aScOrbite.
Kde nájdem údaje o krúžkoch v našich CVČ a školách?

Viac návodov:
Centrá voľného času (CVČ)
ŠKD a krúžky