Dochádzka - Personifikácia čipových príveskov

English Slovenčina Russian Čeština Lithuania

Ak ste si objednali čipové prívesky, viete ich jednoducho priradiť osobám.
Zvoľte Agenda Online/Seznam v ľavom menu. Zvoľte meno žiaka.

V karte žiaka zvoľte položku "Jiné". Zvoľte tlačidlo "Přidat".

a objaví sa okno, do ktorého treba zadať kód prívesku (unikátna dvojica písmen na ňom):

Ihneď sa priradí skutočný kód čipu ukrytého v prívesku, stačí potvrdiť tlačidlom OK:

Rovnakým spôsobom viete personalizovať zamestnancov v karte učiteľov v záložke "eKarty - Přidat".

Ak vaša škola distribuuje čipy všetkým svojim študentom, máte dve možnosti.
1. Poverte triednych učiteľov tried, aby distribuovali čipy do svojich tried. Učiteľ si zaznamená jedinečný kód čipu pre každého študenta. Neskôr administrátor vloží kód príslušnému študentovi do Agendy online.
2. Vytvorte zoznam študentov, každému menu prideľte kód čipu (v Agende online) a distribuujte správnu personalizovaný čip správnemu študentovi. Situácia je totožná pre učiteľov/zamestnancov. Prístup k zadávaniu kódov do databázy má však pochopiteľne iba administrátor.