Ako zjednotiť prihlasovacie údaje pre viaceré deti vo vašej škole?

Ak máte v škole súrodencov a do systému zadáte rovnaký email rodiča a potvrdíte, že sa jedná o rovnakého rodiča, tak sa vám rodič prepojí a rodič sa bude vedieť prepínať medzi oboma svojimi deťmi.

Lenže ak sa z nejakého dôvodu toto prepojenie neuskutoční a rodič má rôzne prihlásenie pod každým dieťaťom, tak je potrebné to opraviť v Agende Online v záložke rodiče.
Dvojklikom si otvoríte jedného rodiča, zvolíte deti: kliknete na dané dieťa a dáte rozpojit:

potvrdíte a následne daného rodiča z agendy online zmažete:

a k rodičovi, ktorý tam ostal priradíte druhé dieťa: cez položku "Děti - přidat" a označíte to druhé dieťa:

následne sa pri mene jedného rodiča objavia dve deti a vtedz je konto správne nastavené

a rodič sa bude vedieť prepínať medzi oboma deťmi: Ako sa v rodičovskom konte prepínať medzi deťmi?