Jak zadám pro soutěž kontaktní osobu pro organizátory a pro žáky?

súťaže

Slovenčina Čeština

Ve webovém rozhraní se přihlaste jako administrátor nebo učitel s právem na modul Soutěže. Otevřete si modul Soutěže:

Při dané soutěži klikněte na odkaz Více informací :

Zadejte kontakt pro organizátory dané soutěže. Tento učitel bude moci být přímo kontaktován organizátorem soutěže a bude mu přímo doručeno důležité oznámení nebo pokyny v případě změny v soutěži.

Do druhého řádku zadejte učitele, kterého mají kontaktovat žáci s dotazy ohledně soutěže.

Jako kontakt pro žáky můžete zadat různé učitele pro první a druhý stupeň, pro jednotlivé ročníky nebo i pro jednotlivé třídy:
Na škole máme pre jednu súťaž rôznych poverených učiteľov. Ako to zadám?

Žáci ve své aplikaci v modulu Soutěže poté uvidí, na koho se mohou obrátit:

Poznámka: kontaktní osoby mohou nastavovat pro všechny soutěže:

• administrátor
  • učitel, pokud má přiděleno uživatelské právo na modul Soutěže.
  • učitel, pokud má v EduPage vytvořené hodiny z předmětu, který souvisí se zadanou soutěží.
    Například učitel matematiky může i bez přiděleného práva na modul Soutěže zadat kontakt pro organizátory a kontakt pro žáky pro soutěž Matematický klokan.

Jak si nastavím soutěže a kategorie, o kterých chci dostávat notifikace?
    Ako pridať používateľské práva na modul Súťaže inému učiteľovi?
    Ako zadám žiakom kategóriu, v ktorej budú súťažiť?

Viac návodov: Soutěže