=Ako môžem manuálne zaregistrovať žiaka do vyššieho kola súťaže?

súťaže, vyššie kolá

Pri postupových súťažiach využite registrovanie postupujúcich žiakov do vyššieho kola cez Výsledkovú listinu:
Ako zaregistrujem postupujúceho žiaka do vyššieho kola súťaže cez výsledkovú listinu?

V ojedinelých prípadoch, napr. ak potrebujete poslať do vyššieho kola náhradníka, môžete ho zaregistrovať manuálne takto:

V module Súťaže zvoľte danú súťaž. Vyberte záložku Zoznam súťažiacich, vyhľadajte postupujúceho žiaka a kliknite na tlačidlo Detail, ktoré sa nachádza na konci riadku príslušného žiaka. Nastavte mu potrebnú kategóriu a kolo súťaže:

Poznámka:
Ak bol postupujúci žiak zaregistrovaný v nižšom kole súťaže, vytvorte najprv nový záznam pre registráciu do vyššieho kola. Po kliknutí na tlačidlo Detail sa v okne zobrazilo modré tlačidlo Pridať záznam. Kliknite naň a pokračujte v novom okne v nastavení kategórie a vyššieho kola.

Záznam pre registrovanie do vyššieho kola je pripravený.
Pokračujte v registrovaní súťažiaceho. Označte záznam pre postupujúceho žiaka s vyplneným vyšším kolom a kliknite na tlačidlo Zaregistrovať súťažiacich. Zadajte povereného učiteľa ako kontaktnú osobu pre súťažiaceho.

Systém žiakovi vygeneruje unikátny súťažný kód, pomocou ktorého sa bude môcť do súťaže zapojiť.

Jak poslat žákům soutěžní kódy a informace o soutěži?

Viac návodov: Soutěže