Jak zaregistrovat žáky do prvního kola soutěže?

soutěže, kontaktní osoba pro žáky

Slovenčina Čeština

Registrace do soutěže je vlastně přihlášení žáka do soutěže/ soutěžního kola. Registrovat žáka může učitel v EduPage dané školy.
Pokud žáka přihlašujete do prvního kola, postupujte podle tohoto návodu níže.

Po registraci se žákovi vygeneruje soutěžní kód. Pokud soutěž probíhá jako online test, na soutěžní stránce například omg.edupage.org, nebo souteze.edupage.org si žák s tímto kódem spustí test v den soutěže. Pokud soutěž neprobíhá jako online test, kód slouží pouze k identifikaci žáka.

Pokud jste ještě nezadali žákům soutěžní kategorii, postupujte nejprve podle tohoto návodu: Ako zadám žiakom kategóriu, v ktorej budú súťažiť?

V modulu Soutěže:

v části Seznam soutěžících se přepněte na konkrétní soutěž.
Nalevo vyberte žáky, které chcete zaregistrovat. Například si filtrujte jednu třídu. Klikněte na Registrovat soutěžící.

Pokud chcete zaregistrovat celou třídu najednou, můžete hromadně označit žáky. Pokud však již byl nějaký žák zaregistrován, je nutné ho odznačit.

V novém okně Registrace do soutěže doplňte a zkontrolujte údaje a potvrďte výběr. Poté u žáků potvrďte registraci.

Poznámka: jméno a e-mail kontaktní osoby pro organizátory se předvyplní, pokud jste ho pro soutěž zadali: Jak zadám pro soutěž kontaktní osobu pro organizátory a pro žáky?

Své žáky jste tímto způsobem přihlásili do soutěžního kola.

Ve sloupci Kód se jim zobrazil vygenerovaný soutěžní kód. Žákům můžete tyto kódy vytisknout a fyzicky doručit, pokud nemají svůj EduPage účet, nemo im je můžete rozeslat v zprávě přes EduPage. Informovat soutěžící je možné i opakovaně před samotnou soutěží.
Jak poslat žákům soutěžní kódy a informace o soutěži?

Ako prihlásim (šikovného) žiaka do viacerých kategórií?
Ako zrušiť nesprávnu registráciu do súťaže?
Ako zaregistrujem náhradníka za postupujúceho žiaka?

Více návodů: Soutěže