Čo robiť v prípade, že máme zadané niektoré predmety duplicitne?

Zbaviť sa opakovane zadaných predmetov, alebo predmetov, ktoré sa už na Vašej škole neučia, môžete viacerými spôsobmi:

1. Zmazať nechcený predmet. V zozname predmetov označiť predmet a stlačiť tlačidlo Zmaž. Je možné, že program nedovolí predmet zmazať, ak ho využíva niektorá trieda, či žiak.

2. Poslať nechcený predmet do minulosti. V zozname predmetov editujte daný predmet a následne v karte predmetu zvoľte šk. rok, do ktorého šk.roku sa predmet používal:

V tomto prípade sa predmet akoby "vymaže" z aktuálneho školského roku, avšak v minulom školskom roku bude naďalej prístupný.

3. Ak ste predmet omylom označili že sa používal do minulého šk. roku, vráťte sa o rok dozadu a zvoľte v možnosti použil sa do roku znak - (žiaden šk. rok).